Fujitsu õhksoojuspump, Nordic

Fujitsu õhksoojuspump tagab sooja toa ja on töökindel ka -25C pakasega.

Fujitsu õhksoojuspump – toa kütmine ei pea enam olema aeganõudev ja tülikas töö!

Lihtsalt lülita puldist kütteseade tööle, vali sobiv temperatuur ja võid asuda oma lemmiktegevuse juurde. Nii lihtne see ongi. Uus Fujitsu õhksoojuspump on võimas kütteseade karmi pakasega ja tubli jahutaja kuuma suvega. Talvised töötemperatuurid ulatuvad kuni -25 kraadini.

Fujitsu õhksoojuspump töötab elektrisäästlikult. Kui tavalise elektrilise soojapuhuriga saab 1,0kW võimsuse juures sooja 1,0kW, siis tänu õhksoojuspumba tööpõhimõttele saab 0,7kW elektrikulu juures toasooja kuni 4,3kW! Seda on päris mitu korda rohkem kui lihtsalt elektrikütet kasutades.

Säästlik energiaklass

Seadme energiaklass räägib ise enda eest – Fujitsu kliimaseadmed on tehases testitud ning energiatõhusus kontrollitud:

  • A+ energiaklass kütmisel
  • A++ energiaklass jahutamisel

Kogu selle säästlikkuse juures on seadme töövõime siiski väga suur, seadmete tootja Fujitsu ei saa selles osas järeleandmisi lubada.

Täiustatud võimalused

Uued LM-seeria mudelit on mitmete täiustatud võimalustega:

  • Õhuvoolu tugevust reguleeritakse automaatselt. Kui toaruumi on vaja kiiremini kütta, siis on saab ka ise seada soojapuhumise võimsamaks. Samas uneajal on võimalik puhumine väga vaikseks häälestada, nii ei sega see und. Samuti muudetakse unetaimeri reziimis toa temperatuuri aeglaselt, et tagada ühtlasem ja rahulikum uni.
  • Kui oled pikemalt kodust ära ning samas on vaja tagada ruumides minimaalne kütmine, siis piisab paarist nupuvajutusest ning õhksoojuspump hoiab ruumis +10C sooja. Nii ei pea enam muretsema ruumide kütmise pärast ise näiteks reisil olles ja samas on ka energiakulu optimeeritud.
  • Värskema ja puhtama õhu tagamiseks on seadmetele lisatud mitmeid uusi filtreid. Need toimivad omasoodu ja ilma täiendava sekkumise vajaduseta. Kui tolmufilter hakkab puhastust vajama, siis annab seade sellest aegsasti teada. Tolmufiltri puhastamine pole keeruline.

Nädala taimer

Kui kodus viibitakse nädala sees ja nädalavahetusel ollakse ära, siis on mõistlik kasutada terve nädala taimerit ja seada paika igale päevale oma temperatuurialad. Selliselt tekib täiendav elektrisääst, sest kindlatele päevadele saab seada näiteks vaid miinimumkütte. Nädala taimer on võimalik lisada lisaseadmena.

Kokkuvõttes on uus Fujitsu õhksoojuspump töökindel valik paljudeks aastateks. Soovitame seda, mida ka ise kasutame. Küsi julgelt pakkumistFujitsu õhksoojuspump

Postitatud fujitsu, õhk-õhk soojuspumbad Sildid , , ,