Õhksoojuspumba teisaldus

Õhksoojuspump või konditsioneer vaja teisaldada teise kohta – näiteks paigaldada teise tuppa, tõsta ringi teisele korrusele või maja teisele küljele.
Kas ja kuidas seda teha? Kas saan sama seadet ringi tõsta? Kas õhksoojuspumba teisaldus on keeruline?

On üsna tavapärane, et aja jooksul vajadused ning soovid muutuvad ja seetõttu tekib vajadus muuta erinevate eluruumide jahutust või kütet.

Õhksoojuspumba teisalduse ettevalmistuseks on sobiv läbi mõelda, mida muuta soovitakse. Kas tarvis jahutust teistesse tubadesse suunata, muuta mõned ruumid soojemaks ja teised jahedamaks, tagada tubades kuivem ja puhtam õhk või hoopis tõsta seade kaugemale magamistubadest? Kui lähteülesanne selge, siis polegi muud, kui leppida meistriga kokku sobiv aeg tööde teostamiseks.

Meister teostab vajalikud seadme demontaazitööd, rajab vajalikesse kohtadesse uued läbiviigud ja paigaldab olemasoleva seadme uude kohta.

Sageli on eelnevalt paigaldatud olemasolevad ühendustorud, kattekarbikud ja elektrikaablid olnud piisavalt hea kvaliteediga. Seetõttu ei pruugi olla tarvis paigaldusel teha lisakulutusi uutele paigaldustarvikutele. Sellegipoolest hindab meister alati olemasolevate paigaldustarvikute seisukorda, sest need on asuvad pigem välistes tingimustes ja kui kvaliteedis esineb puudujääke, siis pigem soovitatakse seadme hea ja aastatepikkuse tõrgeteta töö tagamiseks vajalik osa välja vahetada. Eesmärk on garanteerida soe õhk talvel ja jahe õhk suvel ning vältida ebameeldivat hetke, kui seade ülivajalikul hetkel ei tööta.

Küsige julgelt pakkumist!

Õhk-õhk soojuspump

Postitatud õhk-õhk soojuspumbad